Zoznám sa s UK

Informácie pre novoprijatých študentov

13. 09. 2021 09.47 hod.

Milí študenti,

sme radi, že sa stávate súčasťou našej univerzity. Každý začiatok so sebou prináša rôzne očakávania, ale aj mnoho nových vecí a informácií. Aby ste sa cítili v tomto čase čo najkomfortnejšie Školiace stredisko CIT UK pre vás pripravilo online stretnutie, na ktorom sa dozviete základné informácie o UK, priblížime vám informačno-komunikačné systémy, ktoré budete počas vášho štúdia potrebovať. Zoznámime vás aj s priestormi MS Teams a Moodle, ktoré naši učitelia využívajú v dištančnej výučbe a dostanete mnoho ďalších zaujímavých, ale predovšetkým užitočných informácií. Stretnutie bude prebiehať 17.9.2021 (piatok) o 13:00 a ste na neho všetci srdečne vítaní. Nemusíte sa nikde registrovať, stačí sa priamo pripojiť pomocou linku v danom čase školenia:

17.9.2021 13:00 - 14:00 Zoznám sa s UK -  stretnutie s prvákmi - priame pripojenie

Tešíme sa na stretnutie s vami.